Ne tikai dabā ir sākusies rosība pēc garās ziemas, bet arī Madonas mākslas skola ir atvērta pilsētas, novada iedzīvotājiem un arī tās viesiem.
10. maijā Madonas mākslas skolu apmeklēja Rīgas amatniecības skolas delegācija. Madonas 9. un 12. klašu skolēniem bija iespēja noskatīties Rīgas audzēkņu modes skati, videoprezentāciju, apskatīt smalkiem kokgriezumiem veidotas mēbeles.
Mākslas skolas audzēkņu darbi bija pārstāvēti starptautiskajā seminārā „Mūzika mākslas izglītībā" Gaujienā, kur tika diskutēts par mūzikas un mākslas mijiedarbību kā ierosmi mācību saturam mākslas stundās.
Profesionālās ievirzes mākslas skolu valsts konkursa ietvaros Madonas mākslas skolas 1. kursa audzēkne Dagnija Dreika saņēma diplomu par radošāko Jāzepa Vītola mūzikas tēlojumu mākslas darbā. Mātes dienas aktivitātēs mūsu mākslas skola piedalījās ar audzēkņu darbu izstādi un radošo darbnīcu veikala „K-rauta" akcijas ietvaros. Aktivitātēs apmeklētājus iesaistīja skolotāja Vija Toča ar audzēknēm Eviju Rudzīti, Aritu Raubišku un Kristīni Briedi. Apmeklētāju vidū bija gan lieli, gan mazi Madonas novada iedzīvotāji, kuri vēlējās iepriecināt sev tik mīļās māmiņas ar pašu rokām darinātiem apsveikumiem, kam sekoja mīļi vārdi, jaukas dāvanas un sirsnīgi apskāvieni.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 17.05.2013.
Autore: MARIKA ZEIMULE,
Madonas mākslas skolas direktore