Oktobra sākumā Madonas novada pašvaldība saņēma Madonas mākslas skolas direktores iesniegumu par to, ka mākslas skola vēlas piedāvāt tūristiem pakalpojumu „Madonas mākslas skolas ēkas apskate un radošās darbnīcas".
Savdabīgā ēka ar tornīšiem, kura atrodas Valdemāra bulvārī 3 un kurā strādā Madonas mākslas skolas kolektīvs, būvēta 1926. gadā kā Latvijas armijas pulkvežleitnanta A. Kalniņa privātmāja. Padomju gados mājā atradās kara komisariāts, bet nu jau daudzus gadus tajā mājo Madonas mākslas skola.
– Vienmēr esmu priecājusies, ka šī ēka gan arhitektoniski, gan ar savu saturu ir ļoti interesanta, – laikrakstam apstiprināja Madonas novada pašvaldības tūrisma informācijas centra vadītāja Sanita Soma. – Ikviens cilvēks, kurš viesojies Madonas mākslas skolā, ir guvis gandarījumu par radošo vidi, kas piepildīta ar bērnu darbiem un kolektīva eksperimentālo pieeju. Kristīni Šulci esmu iepazinusi jau agrāk, kad ar viņu sadarbojos saistībā ar piedāvājumu tūristiem Cesvainē. Tāpēc nebija grūti sastrādāties ar viņu kā Madonas mākslas skolas direktori un izveidot kompleksu produktu tūristiem, ko piedāvāt Madonas mākslas skolā. Tā kā arī novada deputātiem nebija iebildumu, šis produkts ir guvis apstiprinājumu un ir pieejams interesentiem.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 12.11.2013.
Autore: INESE ELSIŅA