Augusta otrajā svētdienā, 14. augustā, līdzšinējam Madonas evaņģēliski luteriskās baznīcas Madonas iecirkņa prāvestam Hansam Jensonam, kas LELB 27. sinodē jūnijā tika ievēlēts par Liepājas diacēzes bīskapu, pēc sešu gadu kalpošanas bija atvadu dievkalpojums Madonas luterāņu draudzē.
Draudze šobrīd ir pārmaiņu priekšā, jo no pirmās septembra svētdienas kalpošanu Madonas draudzē uzsāks mācītājs Aldis Pavlovičs. – 4. septembrī notiks svinīgs Alda Pavloviča amatā ievešanas dievkalpojums ar LELB Daugavpils diacēzes, kuras sastāvā ietilpst arī Madonas prāvesta iecirknis un Madonas ev. luteriskā draudze, bīskapa Eināra Alpes piedalīšanos, – informē Madonas luterāņu draudzes priekšniece ?rika PomereĒrika Pomere. – Pagājušajā nedēļā ir jau notikusi jaunā mācītāja iepazīšanās ar draudzes padomi. Mācītājs ir arī noturējis pirmo darbdienas dievkalpojumu aizvadītajā ceturtdienā.
Līdz šim Aldis Pavlovičs ir kalpojis Saukas, Zalves, Gricgales, Neretas draudzē. Beidzis Lutera akadēmiju un par mācītāju ordinēts 2001. gada 30. aprīlī. Kalpošanu uzsācis kā evaņģēlists un LELB kalpo jau vairāk nekā 19 gadu. Alda Pavlovska ģimenē ir četri bērni. Sieva ir vizuālās mākslas skolotāja, un nākotnē mācītājs ar ģimeni ir gatavs pārcelties uz pastāvīgu dzīvi Praulienas mācītājmuižā.