Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Madonas katoļu draudzē paveiktais

Redakcija

Autors • 05.01.2012.

Madonas katoļu draudzē paveiktais
Burtu lielums

29. decembra vakarā Madonas kultūras namā uz draudzes eglīti otro gadu pulcējās Alfa kursa dalībnieki un katoļu draudzes pārstāvji.

Vakaru vadīja Inese Zīle un draudzes prāvests Rihards Rasnacis. To kuplināja bijušais Cesvaines katoļu draudzes prāvests Māris Ozoliņš (tagad – Rīgas Katoļu ģimnāzijas kapelāns un direktors), kā arī Gulbenes katoļu draudzes jaunais prāvests Māris Zviedris.
Sarīkojums ritēja brīvā atmosfērā, priecājoties par jauniešu sagatavotajiem asprātīgajiem priekšnesumiem, baudot sarūpēto cienastu, izspēlējot viktorīnu „Vai gribi būt miljonārs?" un dejojot grupas „Brālīši" mūzikas ritmos. Par būtisko 2011. gadā pastāstīja priesteris Rihards Rasnacis: – Jaunais gads mums vienmēr sākas ar lūgšanu nedēļu par kristiešu vienotību. No 18. līdz 25. janvārim kopš 2000. gada īstenojam šo tradīciju Madonas bijušā rajona teritorijā. Katru dienu šīs nedēļas laikā kādā no rajona baznīcām notiek ekumeniskais dievkalpojums, un nezinu nevienu citu vietu, kur vēl Latvijā tā notiktu.


Plašāk lasiet laikrakstā STARS 06.01.2012.

Autore: INESE ELSIŅA

IMANTA PULKSTEŅA foto

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px