Madonas bērnu un jauniešu centrs šogad atzīmē 45 gadu jubileju. Uz neformālām svinībām, kas 6. janvārī sāksies pulksten 15, aicināti pašreizējie un bijušie namiņa pedagogi, kā arī iestādes sadarbības partneri.
Madonas bērnu un jauniešu centrs (BJC) dibināts 1967. gadā ar mērķi organizēt bērnu un jauniešu brīvā laika pavadīšanas iespējas, īstenot interešu izglītību un tālākizglītību.
Šo darbu septīto gadu iestādes kolektīvā vada Gunita Kļaviņa.
– Namiņā strādāju pilnus sešus gadus, kopš 2005. gada, – apstiprina Gunita. – Katrs gads ir bijis citādāks, bet esmu secinājusi, ka piecu sešu gadu laikā paspēts un izdarīts daudz. Atskatoties redzu, ka bijušas gan starptautiskas nometnes, gan dažādi projekti. Jauniešu centrs „Burbulis" Augu ielā arī darbojas piekto gadu un februārī svinēs pirmo jubileju. Ja ir kolēģu atbalsts, kopīgi var īstenot pat sākotnēji pārgalvīgas idejas.
Nākotnē iestādes vadītāja cer vairāk uz stabilitāti. „Pulciņiem aizvien veiksmīgāk sakārtojas telpas, mūsu audzēkņiem tiek nodrošināti labāki apstākļi. Šobrīd gaidām uz kultūras nama sētas korpusu, kur kopš decembra notiek intensīvs iekšdarbu remonts. Esam apmierināti ar Valmieras firmu, jo SIA „Bazalts" strādā raiti. Telpas aprīkosim projekta ietvaros, šobrīd strādājam pie jaunatnes darba stratēģijas nākamajiem gadiem, rīcības plāna 2012. gadam."
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 04.01.2012.
Autore: INESE ELSIŅA
Foto no personiskā arhīva