4. jūlijā Madonu pierūcinās motokluba „Free Hawks" organizētais starptautiskais motociklistu saiets „Madona 2015".
Motoklubs „Free Hawks", kas pastāv jau 18 gadu, šādus starptautiskus pasākumus rīko ik gadu, taču Madona par tā norises vietu izvēlēta pirmo reizi.
– Līdz šim pasākumi galvenokārt tika rīkoti Bauskā, taču gadu gaitā kluba biedru skaits Bauskā ir samazinājies, savukārt Madonā gan biedru, gan biedru kandidātu kļuvis būtiski vairāk, tādēļ, izvērtējot potenciālo pasākuma norises vietu, kluba valdē nācām ar priekšlikumu, ka tā varētu būt Madona. Pārējie piekrita, un pēc Madonas novada pašvaldības domes apmeklējuma kluba valdei šī pārliecība tikai nostiprinājās. Šāda veida pasākumu esam plānojuši Madonā rīkot katru gadu jūlija pirmajā sestdienā, kad mūsu motoklubs svin savu dzimšanas dienu, – „Staru" informēja motokluba „Free Hawks" biedrs Ansis Vārsbergs.
Mototriki un koncerts
Motoklubu rīkotie pasākumi lielākoties ir slēgti un parasti domāti vien pašiem kluba biedriem un citiem motobraucējiem, taču motociklistu saiets Madonā, pēc Anša Vārsberga teiktā, ir plānots kā svētki madoniešiem un pilsētas viesiem, tādēļ pasākuma programma ir plaša un spēs radīt interesi gan lieliem, gan maziem. Saietu ievadīs motociklistu parādes brauciens apkārt pilsētai pulksten 13. Tam sekos vairākas aktivitātes Saieta laukumā – labākā Latvijas moto stunt pārstāvja Jāņa Rozīša paraugdemonstrējumi motobraukšanā, būvēto motociklu izstāde, konkurss ar balsojumu par labāko motociklu, kā arī viktorīna bērniem. Ap pulksten 16 pasākuma aktivitāšu otrā daļa pārcelsies uz Madonas estrādi, kur norisināsies dažādas individuālās atrakcijas, kurās varēs piedalīties ikviens interesents. Būs arī virves vilkšanas sacensības starp Latvijas motoklubu pārstāvjiem. Pulksten 19 sāksies koncerts, kurā piedalīsies grupa „Apvedceļš", SuperStar Orchestra, kā arī Ivo Fomins, bet par balli līdz rīta gaismai rūpēsies Roberts Lejasmeijers. Saieta laukumā pasākumus ikviens interesents varēs apmeklēt bez maksas. Pasākumi Madonas estrādē dāmām un bērniem būs bez maksas, savukārt kungiem tas būs par ziedojumu – 10 eiro.
Motokluba biedrs Igors Vāvers atzina, ka, rīkojot svētkus sev, motoklubs vēlējās tos sarūpēt arī pilsētai un vienlaikus parādīt, ka arī motobraucēji ir daļa no satiksmes dalībniekiem. Pēc viņa teiktā, motokluba valdi iepriecinājusi novada pašvaldības pretimnākšana pasākuma rīkotājiem, kas ļauj pamatoti cerēt uz to, ka motobraucēji svētkus madoniešiem sarūpēs arī citugad.
Vieni no vecākajiem
Ansis Vārsbergs minēja, ka motoklubs „Free Hawks" ir viens no vecākajiem Latvijā, kā arī viens no trim klubiem, kas savulaik nodibināja Latvijas motoklubu asociāciju (pārējie divi ir „Vēja brāļu ordenis" un „Hermejs").
– Šie 18 gadi klubam ir bijuši visai raibi, taču savā attīstībā neesam apstājušies, gluži pretēji, joprojām uzņemam jaunus biedrus, kā arī regulāri rīkojam dažādus motokluba pasākumus. Atšķirībā no daudziem citiem Latvijas motoklubiem, kas balstīti uz teritoriālo principu (kluba biedri galvenokārt ir kādas pilsētas iedzīvotāji), „Free Hawks" vairāk ir klubs, kurš apvieno draugus un līdzīgi domājošos no dažādām pilsētām un valstīm. Mūsu motoklubam ir nodaļas Latvijā, Igaunijā, Lietuvā. Atsevišķi „Free Hawks" biedri dzīvo arī Skotijā, Vācijā, Luksemburgā un Somijā. Šogad šim plašajam sarakstam varētu piepulcēties arī Krievija. Kopumā klubā ir vairāk nekā 200 biedru, no tiem vairāk nekā 40 ir Latvijā dzīvojošie, – par to, ka „Brīvo Vanagu" spārni plešas arī ārpus Latvijas robežām, pastāstīja Ansis Vārsbergs.
Minimālais vecums, lai kļūtu par „Free Hawks" biedru, ir 30 gadu. „Puikas lai brauc ar puikām, bet vīri – ar vīriem," piemetina Ansis Vārsbergs. Tiesa, vecums nav vienīgais nosacījums, lai kļūtu par motokluba biedru. Motobraucējam, kas tādu interesi izrādījis, vismaz gads ir jāpavada hangaround statusā, kas ir pirmā pakāpe pirms kļūšanas par pilntiesīgu kluba biedru. Pēc tam, kad klubs būs izvērtējis konkrēto kandidātu, valde lems par to, vai viņam piešķirt nākamo pakāpi – biedra kandidāts. Šādā statusā motobraucējam ir jāpavada vēl vismaz gads, citam tie var būt pat četri un vairāk gadu līdz kļūšanai par pilntiesīgu motokluba biedru.
Vaicāti par to, kāda kopumā Latvijā ir situācija ar motobraucēju kustību, „Free Hawks" Madonas nodaļas biedri atzīmēja, ka šobrīd klubos galvenokārt pulcējas tie motobraucēji, kam tā ir sirdslieta, nevis mode. Ir arī jaunie motobraucēji, kas vēlas sevi apliecināt, taču daļa no tiem mēdz atbirt, saprotot, ka ikdienā motobraukšana atšķiras no tā, kas tiek rādīts kinofilmās, kur saule spīd vienmēr, bet lietus nemēdz līt.
– Kārtīgs motobraucējs neraugās uz to, kāds ārā laiks, jo nav nepiemērotu laikapstākļu, ir tikai nepiemērots apģērbs. Protams, patīkamākus brīžus sagādā izbraucieni saulainā un sausā laikā, nevis lietū, – atzina Igors Vāvers.
Abi motokluba biedri arī uzskata, ka Latvijā ir visai maz tādu ceļa posmu, kas ļautu izbaudīt kvalitatīvu braucienu. Tā vietā bieži vien uzmanība jāpievērš tam, lai izvairītos no bedrēm uz ceļa. Igors Vāvers uzsvēra, ka Madona šai ziņā vērtējama pozitīvi, jo gan pati pilsēta, gan tās ielas kopumā ir sakoptas, ja tāpat izskatītos arī citviet Latvijā, motobraucējiem problēmu būtu krietni vien mazāk.