Redakcijai piezvanīja madoniete Biruta Ļebedeva, lai pastāstītu, ka pēc 24. novembra publikācijas "Starā" "Vai jāgaida, ka koki var kļūt bīstami?" pie mājas augošie bērzi, kas sasvērušies uz jumta pusi, ir nozāģēti.
– Gribu pateikt paldies Madonas novada pašvaldības koku ciršanas komisijai, īpašumu uzturēšanas nodaļas speciālistei Gitai Lutcei, arboristiem Jānim un Kasparam, kas nozāģēja kokus vēl pirms novembra beigu stiprajām vēja brāzmām.
Nezinu, kā būtu, ja koki netiktu nozāģēti, bet, par laimi, nu vējainajā laikā vairs nav jāuztraucas, ka kāds nolūzīs un uzkritīs mājām, – telefonsarunā sacīja saimniece Biruta Ļebedeva.
Autore: IVETA ŠMUGĀ