No 18. līdz 25. janvārim ik gadu pasaulē notiek Lūgšanu nedēļa par kristiešu vienotību. Divpadsmito reizi Lūgšanu nedēļas aktivitātēs iesaistījušies arī Madonas un apkārtējo novadu garīdznieki un draudzes.
Pirmais ekumeniskais svētbrīdis šā gada Lūgšanu nedēļas ietvaros 18. janvārī notika Madonas katoļu baznīcā. To vadīja prāvests Rihards Rasnacis, piedalījās luterāņu mācītāji Guntis Želvis un Valdis Strazdiņš, kā arī evaņģēlists Agris Pilsums. Šovakar pulksten 18 Lūgšanu nedēļu noslēgs dievkalpojums Lazdonas evaņģēliski luteriskajā baznīcā.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 25.01.2011.
Autore: INESE ELSIŅA
AUTORES foto