No 18. līdz 25. janvārim Latvijā notiek ikgadējā Lūgšanu nedēļa par kristiešu vienotību. Šai laikā dažādu konfesiju draudzes vienojas kopīgos pasākumos – ekumeniskos dievkalpojumos un lūgšanās par kristiešu vienotību. Par šā gada moto izvēlēts fragments no Apustuļu darbiem „Un tie pastāvēja apustuļu mācībā un sadraudzībā, maizes laušanā un lūgšanās" (Apd 2, 42).
Lūgšanu nedēļas ietvaros katoļu, baptistu un luterāņu sadraudzība kā jau daudzus gadus īstenosies arī bijušā Madonas rajona teritorijā: 18. janvārī ekumenisks lūgšanu brīdis notika Madonas Kristus Karaļa Romas katoļu draudzē, 19. janvārī – Ērgļu evaņģēliski luteriskajā draudzē, šodien, 20. janvārī, pulksten 18 tas notiks Madonas baptistu draudzē, 21. janvārī pulksten 18 – Cesvaines evaņģēliski luteriskajā draudzē, 22. janvārī pulksten 18 – Kristiāna Dāvida pamatskolā, 24. janvārī pulksten 18 – Lubānas evaņģēliski luteriskajā baznīcā, bet 25. janvārī pulksten 18 – Lazdonas evaņģēliski luteriskajā baznīcā.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 20.01.2011.
Autore: INESE ELSIŅA