Madonas rajona bibliotēka noslēgusi sadarbības līgumu ar Valsts kanceleju.
Līgums paredz informēt sabiedrību par Eiropas Savienību un rīkot prioritāros pasākumus konkrētajam gadam. – Tā kā pavasarī aprit 5 gadi, kopš Latvija iestājās Eiropas Savienībā, viena no aktivitātēm, ko organizēsim Madonas rajona bibliotēkā, būs seminārs 13. maijā, veltīts 5 gadiem ES, – laikrakstu informē rajona bibliotēkas Eiropas Savienības informācijas lasītavas vadītāja Daiga Lapiņa. – Plānojam, ka uz semināru ieradīsies Eiropas Komisijas, kā arī parlamenta informācijas biroja pārstāvji. Aicināsim apmeklēt šo pasākumu ikvienu interesentu.
Autore: INESE ELSIŅA