LELB Madonas iecirkņa prāvests Hanss Jensons ir viens no diviem kandidātiem Liepājas diecēzes bīskapa amatam.
Šī vakance tika izsludināta pagājušā gada jūnijā, jo bīskaps Pāvils Brūvers dodas pensijā. Tika izveidota nominācijas komisija, kas noskaidroja Liepājas diecēzes mācītāju viedokli, un tas bija par labu Hansam Jensonam.
Amatam kopumā šobrīd tiek virzīti divi kandidāti – līdzās mūsu puses mācītājam uz amatu pretendē Ikšķiles iecirkņa prāvests Dzintars Laugalis. Jaunā bīskapa vārds kļūs zināms pēc balsojuma 27. sinodē, kas notiks 3.-4. jūnijā.