Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Lieliskā sadarbība vecāki-bērns-skolotājs

Redakcija

Autors • 07.02.2014.

Lieliskā sadarbība vecāki-bērns-skolotājs
Burtu lielums

Mēs dzīvojam strauju pārmaiņu laikā, tas nozīmē, ka mums jābūt arvien elastīgākiem pret lietām, kas notiek apkārt.

Mēs, izglītības nozarē strādājošie, meklējam arvien jaunas novitātes, lai mācību saturu radītu aizraujošāku un radošāku. Iekļaušanās mainīgā vidē nozīmē pāriet no konkurences uz sadarbību, prasmi strādāt komandā, izpratni par inovatīviem procesiem un jaunām tehnoloģijām. Mūsu bērnu vecāki ir fantastisks pirmsskolas pedagoga pašvērtības cēlājs. Un gandarījums par to, ka tam ir tieksme augt. Vecāku no rīta pateiktais „Lai jums laba diena!" iesēj dzīvesprieku visai dienai. Un diena tiešām izvēršas laba! Vecāku vakarā pateiktais „Paldies!" sniedz gandarījumu un nostiprina iekšējo izjūtu – diena tiešām bija laba! Vai tā nav lieliska vecāki-bērns-skolotājs sadarbība? Mēs, pieaugušie, mēdzam sarežģīt vienkāršas lietas, bet tai pašā laikā visi labi zinām, ka viss ģeniālais ir vienkāršs un tieši vienkāršas dzīves mācības ir interesantas un vajadzīgas mūsu bērniem.
Janvāra priekšpēdējā nedēļa „Priedītē" izveidojās par brīnišķīgu sadarbības vecāki-bērns-skolotājs nedēļu. Sadarbībā ar saviem vecākiem „Zaķēnu" grupas Gabriela tētis mums bija noorganizējis tikšanos ar īstiem ugunsdzēsējiem Edgaru Dauguli un Valdemāru Krieviņu, kuri ne tikai stāstīja par savu darbu un demonstrēja savu darba apģērbu, bet arī ļāva to pielaikot, rosinot bērniem caur praktisko dzīves mācību saprast, cik svarīgs un atbildīgs ir šis darbs, cik vajadzīgi ir šie cilvēki, kuri rūpējas par mūsu drošību un palīdz nelaimē nonākušajiem. Bērni ar aizrautību vēroja, klausījās un jautāja ugunsdzēsējiem, kā atbilstošā situācijā rīkoties. Mēdz jau sacīt, ka formās tērptie piesaista skatienus, liek justies mazliet satrauktiem, taču mūsu bērnos ugunsdzēsēji izraisīja simpātijas, un mazie bērni droši sēdās klēpī, lai kopīgi pozētu fotogrāfam. Paldies, ka atradāt laiku būt kopā ar mums un dalījāties darba pieredzē!

Plašāk lasiet laikrakstā STARS 07.02.2014.

Siltumu un mīlestību visiem vēlot, GITA LANCMANE,
PII „Priedīte" vadītāja

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px