24. aprīlī Madonas kultūras namā notika lielais pavasara danču vakars.
Tajā piedalījās folkloras kopas un danču muzikanti no Madonas, Kokneses, Rīgas, Lēdurgas, Talsiem, Cēsīm, Jēkabpils.
Bija saradušies pulka dancotāju gan no Madonas, gan Cesvaines, Liezēres un citām Madonas novada vietām. Bez tam danču atbalstītāji bija arī no Cēsīm, Rīgas, Rēzeknes, Rūjienas un gan jau vēl no kādas citas vietas, visus jau nevarēja sazīmēt. Pasākums izvērtās gana labs. Danči sākās astoņos vakarā un divos naktī beidzās. Kas zina, ja otrā dienā dejotājiem nebūtu skate, dancotu vēl ilgāk.
Madoniešiem šī bija kārtējā iespēja izkustēties. Man pašam danču vakars reizē bija kā Kultūras koledžas gala projekts (diplomdarbs), kuru (ne bez aizķeršanās) tomēr veicu. Madonieši ir čakli danču atbalstītāji gan dancojot, gan palīdzot visu noorganizēt.
Lielais paldies Madonas novada domei par finansiālo atbalstu, kultūras namam par pasākuma organizēšanu un padomu došanu. Neko nebūtu pasācis bez saviem tuvākajiem cilvēkiem, Māra un viņa ģimenes, Bruno, Eināra, „Vērtumnieku" dalībniekiem. Pasākumu atbalstīja „Krūmiņa beķereja" ar bulciņām un „Madonas maiznieks" ar gardo rupjmaizi.
Laipni aicināti uz Muzeju nakts sadancošanu 15. maijā pulksten 22 Madonas muzeja izstāžu zālēs. Spēlēs muzikanti no folkloras kopas „Madaviņa" un „Vērtumnieki".
Autors: TĀLIS KARLSONS
EMĪLA DESJATŅIKOVA foto