Pirmo reizi "Muzeju nakts 2015" ietvaros 16. maijā Madonas novada pašvaldības TIC aicina piedalīties aizraujošā ap 150 km garā braucienā. Tas vedīs caur septiņiem Madonas novada pagastiem ar devīzi "150 auto-foto mirkļi līdz Rainim un Aspazijai".
Madonas novada aktīvās tūrisma sezonas atklāšanas pasākumu organizē Madonas novada pašvaldības uzņēmējdarbības un tūrisma attīstības nodaļa. Ekskursijas laikā piedāvāsim iespēju iepazīties ar populārākajiem Madonas novada tūrisma objektiem, bez maksas paviesoties trijos novada muzejos, piedaloties to organizētajās aktivitātēs saskaņā ar Muzeju nakts devīzi "Rainim un Aspazijai – 150". Varēs ļauties īsteni radošam garam un jaunradei, kā arī pildīt dažādus attapības un veiklības uzdevumus.
Komandai, kura brauciena laikā visveiksmīgāk būs izpildījusi visus uzdevumus un norādes, kā arī būs ieguvusi vislielāko punktu skaitu, Madonas TIC dāvās jauku dāvanu – divu stundu atpūtu "Smeceres kroga" baseinā. Būs arī veicināšanas un pārsteiguma balvas.
Komandu reģistrēšanās – no pulksten 17, un brauciena noslēgums – pulksten 22 TIC (Skolas ielā 10 a). Pieteikšanās – līdz 14. maijam pa tālruni 26395710. Līdzdalība pasākumā – bez maksas.
Vairāk: www.visitmadona.lv.