Ar krāšņām puķu buķetēm dārzos, ar miglas vāliem mūsu Aiviekstes krastos ir aizsteigusies vasara, un esam jau iesoļojuši zeltītajā rudenī. Arī ziema vairs nav aiz kalniem. Kas mums palicis atmiņā no jaukās vasaras? Tas ir mūsu senlolotā sapņa piepildījums – apskatīt mūsu novada, mūsuprāt, skaistāko vietu tepat Kalsnavā.
Arborētums – lielākā dekoratīvo koku un krūmu kolekcija, skaistais peoniju dārzs, visu šo skaistumu nemaz nevar aprakstīt, tas jāredz un jāizjūt ikkatram no mums. Visu to atceroties, mēs varam smelties iedvesmu savam dārzam, ko pavasarī sarūpēt pašu priekam.
Mūsu klubiņa darbošanās galvenais mērķis ir ikdienas steigā ieraudzīt šo skaistumu, pilnveidot sevi ar dažādām interesantām nodarbēm, zināšanām, satikt citus, ieklausīties viņos un vienkārši lietderīgi un jauki atpūsties. Pirmajā sezonas nodarbībā mums bija atkalredzēšanās – tikšanās ar stilisti Andu Bicāli, kas stāstīja par jaunākajām modes tendencēm šajā sezonā, par krāsām apģērbā, stilu un citām modes lietām. Runājām arī par turpmāko darba plānu šajā sezonā. Jau pavasarī klubiņā sāka darboties sieviešu vokālais ansamblis „Mežrozīte", ko vada Judīte Gūte.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 29.10.2014.
Autore: NELLIJA GAIDLAZDA,
klubiņa „Mežrozīte" vadītāja