Šodien, 23. februārī, pulksten 17.30 Ērgļu bibliotēkā notiks lekcija par tēmu „Latviskās pirts zinības".
Pieredzē dalīsies pirtniece Inita Lapsa. Lektore akcentēs pirti kā fiziskās un garīgās veselības atjaunošanas un uzturēšanas vietu, runās par gudras pirtī iešanas nosacījumiem, kā arī sniegs atbildes uz jautājumiem un rosinās pieredzes apmaiņu starp sanākušajiem interesentiem.
Lai sagatavotos pirtī iešanai, svarīgi pagatavot zāļu tēju, sagādāt slotiņu un kādu ķermeņa skrubi. Cilvēkam, tāpat kā čūskām un ķirzaciņām, reizi pa reizei ir ļoti veselīgi nomest veco ādu.