Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

„Lattelecom” turpinās projektu

Redakcija

Autors • 12.08.2014.

Burtu lielums

Noslēdzies „Lattelecom" uzsāktais projekts „WiFi skolās", kura laikā ierīkoti 100 bezmaksas WiFi punkti.

Madonā un Madonas novadā WiFi ierīkots vairākās izglītības iestādēs – Madonas pilsētas 1. vidusskolā, Madonas Valsts ģimnāzijā, Kalsnavas pamatskolā, kā arī Ērgļu Profesionālajā vidusskolā, Lubānas vidusskolā, Cesvaines vidusskolā un Varakļānu vidusskolā.
Tā kā skolu interese par to ir liela, „Lattelecom" ir nolēmis projektu turpināt un aicina skolas pieteikties bezmaksas WiFi ierīkošanai. „Lattelecom-free" skolu projekta unikālo lietotāju skaits mācību iestādēs katru mēnesi ievērojami audzis. Piemēram, Madonas pilsētas 1. vidusskolā pusgada laikā unikālo lietotāju skaits ir gandrīz dubultojies, savukārt pieslēgšanās skaits maijā visās skolās pilsētā un novadā kopā bija vairāk nekā 1000 reižu.
– Ar bezvadu interneta palīdzību ir atrisināta virkne problēmu, kas saistītas ar sekmīgu pasākumu, semināru un citu notikumu organizēšanu, jo vairs nav jādomā par interneta pieejamību dažādās skolas telpās. Arī no jauniešiem esmu dzirdējusi tikai pozitīvas atsauksmes, – saka Madonas novada izglītības nodaļas vadītāja Solvita Seržāne, piebilstot, ka „mūsdienās, kad apmācība ir virzīta uz interneta tehnoloģiju augšupeju, WiFi skolā ir liels solis uz priekšu".

Autore: BAIBA MIGLONE

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px