Rīt, 29. maijā, no pulksten 12 līdz 12.15 ikviens Latvijā aicināts lasīt savu līdzpaņemto mīļāko grāmatu.
Pērn 29. maijā Lasīšanas diena Latvijā ritēja pirmo reizi, un tās mērķis bija atgādināt par lasītprieku. Arī šogad Lasīšanas dienā, veltot piecpadsmit minūšu savai mīļākajai grāmatai, Madonas novada bibliotēkas zaļajā zonā esam aicināti dalīties lasītpriekā. Bez tam šai dienā Kultūras informācijas sistēmu centrs un publisko bibliotēku attīstības projekts „Trešais tēva dēls" aicina publiskās bibliotēkas atsaukties Microsoft Latvia, „Lattelecom", „Spīķeru", Go Beyond, DPA un Pasaules Dabas Fonda iniciatīvai un pievienoties akcijai „Strādā jebkur!". Madonas novada bibliotēkas vecākā bibliotekāre Sarmīte Radiņa rosina ikvienu: – Ņem līdzi savu vai izvēlies bibliotēkas datorklases klēpjdatoru un no pulksten 13 līdz 15 strādā tepat – mūsu bibliotēkas zaļajā zonā – tā iesaistoties 2014. gada 29. maija akcijā. Tas ir pasākums, kas popularizē ideju par bibliotēku kā vietu, kura lietotājiem piedāvā apstākļus un iespējas, lai veiktu ar darbu saistītus uzdevumus. Dalībnieku ieguvums – kopīgi strādāt un tīkloties radošā vidē, svaigā gaisā un smelties iedvesmu, plānot savu darbdienu un pakārtot to veicamajiem darbiem.
Autore: INESE ELSIŅA