Lai arī no gaidītā sniega, kā tas pieklātos gadumijai, ne miņas, jauns gads ir sācies, un šodien pie jums ceļo „Stara" šā gada pirmais numurs un tradicionālais kalendārs abonentiem ar mūsu ilggadējā fotogrāfa Oļģerta Skujas foto vēl ar atmiņām no pagājušās vasaras.
Kopīgi esam pārkāpuši jaunā – 2014. – gada slieksni, un laiks vien rādīs, kā pieņemsim jaunos izaicinājumus, kas eiro izskatā neies garām nevienam. Arī par „Stariņu", protams, turpmāk maksāsit eiro – vienalga, vai tas atradīs ceļu uz jūsu pastkastīti vai tiks iegādāts veikalā kopā ar citām nepieciešamām lietām, vai tiks nopirkts preses kioskā. Abonēt gan mūsu avīzīti vēl paguvāt par latiem, un neierasti daudzi (salīdzinot ar iepriekšējiem gadiem) to pat izvēlējās abonēt visam gadam. Katrā ziņā paldies jums par uzticību daudzu gadu garumā un labajiem vēlējumiem, ko saņēmām svētkos, –
mēs centīsimies tos attaisnot, gan vēstot par aktualitātēm mūspusē un Latvijā, gan iepazīstinot ar interesantiem dzīvesstāstiem un darbīgiem cilvēkiem, praktiskām lietām, mēģināsim kopīgi atrisināt samezglojumus, rakstīsim par nejēdzībām, kas apgrūtina mūsu ikdienu. Mēģināsim īstenot arī kādu novitāti, kura ar laiku ļautu „Staru" lasīt elektroniskajā versijā, kas svarīgi it īpaši tiem, kuri ir prom no mājām, bet vēlas uzturēt saikni ar dzimto pusi. Vārdu sakot, turēsimies visi zirgā un lai nekas mūs nespēj izsist no segliem!
Autore: BAIBA MIGLONE,
„Stara" galvenā redaktore