2011. gada nogale Madonas pansionātā bija ciemiņiem un pasākumiem bagāta. Pansionātā mitinās bagātīgu un darbīgu mūžu dzīvojuši cilvēki, kuriem aktīvā dzīve sen jau aiz muguras, bet sirds joprojām jauna un glabā visgaišākās atmiņas un arī nepiepildīto sapņu rūgtumu. Tāpēc tik liels ir prieks par tiem jaukajiem cilvēkiem, kas palīdz šo možumu uzturēt un saglabāt, prot sameklēt tās acis, tās rokas un sirdis, kam nepieciešams atbalsts.
Visu gadu reizi mēnesī pansionātā tika rīkoti kopēji iemītnieku un darbinieku dievkalpojumi, kuru skaistākais brīdis bija Ziemassvētkos ar Madonas luterāņu draudzes mācītāja Hansa Jensona svētku uzrunu un garīgās mūzikas atskaņojumu.
Bet jaukais ciemošanās laiks Madonas pansionātā sākās jau ar Labo darbu nedēļu, kad pie mums viesos atnāca bērnudārza „Kastanītis" un „Priedīte" bērni un audzinātājas ar sagatavoto koncertprogrammu.
Joprojām turpinās arī sadarbība ar Madonas bibliotēku, kas regulāri mūsu lasītmīļotājiem piegādā preses izdevumus un grāmatas, kā arī organizēja datorapmācību pansionāta iemītniekiem. Iegūtās prasmes tiek pilnveidotas un tālāk attīstītas ikdienas nodarbībās. Šoreiz bibliotēkas darbiniece Rasma Krievāne uz sarunām ar iemītniekiem līdzi aicināja mārcēnieti Ņinu Ozoliņu, kas pēc tam iemītniekiem dāvināja savus zīmējumus.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 18.01.2012.
Autore: LOLITA KUPCE,
Madonas pansionāta
sociālā aprūpētāja