11. novembrī pulksten 17.30 Madonā, Poruka ielā, tradicionāli tiks aizdegtas svecītes par godu Lāčplēša dienai.
Kā laikrakstu informē pasākuma organizatore Beāte Ozoliņa, aicināts ikviens, līdzi ņemot svecītes. Tā kā Lāčplēša diena šoreiz ir svētdiena, atnākšana uz Poruka ielu būs ikkatra patriotisma pārbaudes stunda. – Sildīsimies pie ugunskura, klausīsimies dzejas lasījumos un mūzikas skolas priekšnesumos, – atklāj Beāte Ozoliņa. – Šis gads rit dzejnieka un Latvijas patriota Andreja Eglīša jubilejas zīmē, tāpēc viņa darbus lasīs Andreja Eglīša dzejas konkursa dalībnieki – Reinis Drava, Raivis Kalniņš, Evija Tropiņa un citi. Ar Jāņa Norviļa Madonas mūzikas skolas direktora vietnieces Ingrīdas Gailītes atbalstu pasākumā muzicēs skolas pedagogi un audzēkņi.
Organizatore ir gandarīta, ka šoreiz Lāčplēša dienai Poruka ielā atsaucies arī veikals „Maxima" – par godu Latvijas brīvības cīnītājiem būs izliktas 30 svecītes un sarūpētas saldas balvas pasākumā iesaistītajiem.
Autore: INESE ELSIŅA