Rīt, 28. jūnijā, Madonas novada pašvaldībā darba vizītē ieradīsies labklājības ministre Ilze Viņķele, „Staru" informē Madonas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Dzintra Stradiņa.
Plānots, ka labklājības ministre Ilze Viņķele tiksies ar Madonas novada domes priekšsēdētāju Andreju Ceļapīteru, sociālo jautājumu komitejas priekšsēdētāju Vinetu Lamberti, Madonas novada sociālā dienesta vadītāju Gundaru Riekstiņu, apmeklēs VSAA Madonas filiāli, NVA Madonas filiāli, kā arī iepazīsies ar Madonas sociālo dienestu un zupas virtuves pieredzi, pašvaldības ēdināšanas dienesta praksi Madonas PII „Saulīte".
Autore: ŽEŅA KOZLOVA