Līdz 20. decembrim ikviens tiek aicināts piedalīties labdarības kampaņā „Ziedo saldākiem Ziemassvētkiem!", sarūpējot saldumu paciņu bērniem no trūkumā nonākušajām ģimenēm.
Šo akciju jau ceturto gadu īsteno Latvijas Samariešu apvienības Pārtikas banka „Paēdušai Latvijai".
„Ziemassvētki ir labestības un brīnumu laiks. Latvijā ir vairāk nekā 1000 šādu bērnu, kuru ģimenes birokrātisku šķēršļu dēļ nesaņem sociālo palīdzību, līdz ar to atlicināt kādu centu saldumiem ir grūti. Sarūpētā saldumu paciņa iepriecinās kāda bērna sirsniņu un radīs viņam svētku izjūtu," aicina „Paēdušai Latvijai" vadītāja Agita Kraukle.
Ziedojumu iespējams atstāt jebkurā no 40 pārtikas bankas izdales punktiem visā Latvijā. Madonā šī iespēja ir sadarbībā ar veikalu „Papīrs", kur sagādātās saldumu paciņas var atstāt veikala darba laikā.
09.12.2016.