Šodien, 26. aprīlī, Madonā viesojas Latvijas kultūras ministre Žaneta Jaunzeme-Grende.
Vispirms kultūras ministre tiksies ar Madonas novada domes pārstāvjiem, pēc tam dosies uz Sarkaņu pagasta tautas namu "Kalnagravas". Notiks arī iepazīšanās ar J. Norviļa Madonas mūzikas skolu un Madonas novadpētniecības un mākslas muzeju, bet pulksten 14.45 uz sarunu ar kultūras darbiniekiem Žaneta Jaunzeme-Grende ieradīsies Madonas kultūras nama lielajā zālē.
Autore: INESE ELSIŅA