Laikraksta "Stars" redakcijā nupat atkal saņemts kārtējais stāsts par pamestiem dzīvniekiem. Šoreiz tā ir kucīte ar kucēniem, ko neapzinīgi cilvēki atstājuši likteņa varā pamestā mājā.
Par laimi, mammu ar pieciem kucēniem atrada "Lūšu" saimnieki, kas dzīvo kaimiņos. No labas sirds viņi suņu ģimenei pērk barību un vēlas arī palīdzēt dzīvniekiem atrast labus saimniekus.
Lielo suni kopā ar vienu mazuli nolēmuši paturēt "Lūšu" saimnieki, tomēr arī četri suņabērni – divi brālīši un divas māsiņas – cer, ka viņus pieņems atsaucīgi cilvēki, kuri dos mājas un rūpēsies par suņukiem, kas dienās kļūs labi draugi.
Veterinārajā privātpraksē sunīši ir attārpoti un vakcinēti.
Ja esat nolēmuši gādāt par kādu no dzīvespriecīgajiem kucēniem, lūgums piezvanīt pa tālruni 29124504 veterinārārstiem Litai un Kasparam Udrasiem.
Autore: IVETA ŠMUGĀ
KASPARA UDRASA foto