Caur kļavām, caur eglēm, caur bērziem,
Caur laikiem dziesma lai plūst.
Lai sasaucamies, lai dziedam,
Un dziesma lai vieno mūs.
20. jūnijā pulksten 17 Madonas kultūras namā 55 darba gadu jubileju kopā ar skatītājiem un bijušajiem dziedātājiem atzīmēs senioru jauktais koris „Mantojums", ko jau 25 gadus vada pacietīgā, iejūtīgā un izturīgā diriģente Ināra Stepāne.
Gadi nāk un iet. Arī mūsu kora dalībnieki nāk un brauc gan tepat no pilsētas, gan novada, gan citiem novadiem.
Senioru koru Dziesmu svētki notiek katru gadu kādā no republikas pilsētām. Ik pa pieciem gadiem piedalāmies lielajos svētkos Rīgā. Arī šogad dziedāsim senioru koru koncertā Ķīpsalā un noslēguma koncertā Mežaparkā.
Visi, kam dziesma nav vienaldzīga, esat mīļi gaidīti mūsu jubilejas koncertā, bet īpaši priecāsimies redzēt kora bijušos dziedātājus!
Autore: LIGITA LIEPIŅA,
kora vecākā