Aizvakar sākās tautas skaitīšanas otrais posms, kas ilgs līdz 31. maijam un kad uz vairāk nekā 870 000 mājokļu dosies teju 2000 tautas skaitītāju. Kopumā pirmajā posmā, no 1. līdz 12. martam, internetā saskaitījušies vairāk nekā 650 tūkstoši cilvēku.
Darbu Latvijā ir sākuši arī 37 tautas skaitīšanas reģionālie koordinācijas centri. Viens no tiem atrodas Madonā, Saieta laukumā 1 – Madonas novada pašvaldības administratīvās ēkas 2. stāvā.
– Apmeklētājiem mēs esam pieejami katru dienu – darbdienās no pulksten 14 līdz 18, sestdienās un svētdienās – no pulksten 10 līdz 14. Šajā laikā iedzīvotāji saskaitīties var arī pie mums. Ja kāds ir ļoti aizņemts un baidās, ka tautas skaitītājs var viņu nesastapt, vai nevēlas, ka tautas skaitītājs nāktu uz mājām, aptaujas anketu papīra formā var aizpildīt koordinācijas centrā. Šo iespēju daži ir jau izmantojuši, tai skaitā pat no Balviem, – „Staru" informē tautas skaitīšanas reģionālā koordinācijas centra Madonā vadītāja Rudīte Dzene.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 19.03.2011.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA
AGRA VECKALNIŅA foto