Sveicot Madonas novada skolotājus profesionālajos svētkos, ko ik gadu atzīmējam oktobra pirmajā svētdienā, 5. oktobra vakarā Madonas kultūras namā koncertu sniedza koncertapvienība "Solo".
Koncerts iepriecināja ikvienu burvīgu melodiju cienītāju. Programmā „Operešu melodiju virpulī" piedalījās operdziedātāji Rudīte Ruško, Andris Lapiņš, Nauris Indzeris un koncertmeistars Jurijs Kaspers. Koncerta gaitā izskanēja skaistākās operešu melodijas no pasaulē populārāko komponistu operetēm, ļaujot skolotājiem uz brīdi aizmirst ikdienas rūpes un darbus. Mākslinieku izvēle un pasākuma organizēšana tradicionāli saistījās ar pašvaldības izglītības nodaļas darbinieku spēkiem.
Autore: INESE ELSIŅA