Maija sākumā „Stara" redakcijā ieradās Madonas pilsētas iedzīvotāju interešu aizstāvības biedrības valdes priekšsēdētāja Jeuženija Adamoviča, mājas Veidenbauma 1a vecākā Anita Gailuma, mājas Veidenbauma 9 valdes locekle Vija Cēberga, mājas Saules 42 vecākā Ineta Janoviča un mājas Rūpniecības 20-4 vecākais Pēteris Lazdāns.
Viņi vēlējās paust savu viedokli saistībā ar laikraksta 23. aprīļa numurā publicēto rakstu „Vēlas paaugstināt maksu", kurā SIA „Madonas namsaimnieks" valdes loceklis Osvalds Lucāns pamatoja nepieciešamību paaugstināt māju apsaimniekošanas maksu.
Jeuženija Adamoviča un citi māju vecākie tiekoties norādīja, ka apsaimniekošanas maksas paaugstināšana nav pamatota, kā arī viņiem ir pretenzijas pret uzņēmuma piedāvāto pakalpojumu, kas bieži vien nav kvalitatīvs. Viņi arī atzina, ka uzņēmuma darbība pakalpojuma ņēmējiem nav pārskatāma. Savu viedokli viņi pauda arī rakstiski.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 21.05.2014.
Publikāciju sagatavoja
EGILS KAZAKEVIČS