5. martā CSDD ikgadējā konkursa 6.-8. klases skolēniem – topošajiem mopēdistiem „Gribu būt mobils!" lielajā Latvijas finālā komanda „Kusa-1" izcīnīja trešo vietu.
Komandā startēja komandas kapteinis Matīss Kļaviņš, Monika Baduna, Ainārs Breidaks un Edgars Kalniņš. Kopā ar komandu bija konsultējošais skolotājs Agris Sārs.
CSDD konkursa „Gribu būt mobils!" finālā uzvarēja Rīgas Doma kora skolas komanda „Spriganais tupeļmotors", izcīnot 68,2 punktus no 81,5 iespējamajiem. Otrā vieta – Jēkabpils Valsts ģimnāzijas komandai „Šaursliežu dzelzceļš" ar 63,2 punktiem, bet trešajā vietā – Kusas pamatskolas komanda „Kusa-1" ar 57 punktiem. Pirmās vietas ieguvēji balvā saņēma izglītojošu ekskursiju uz zinātnes parku „Tom Tits Experiment" Zviedrijā. Savukārt otrās un trešās vietas komandas saņēma dāvanu karti pašu plānotai ekskursijai pa Baltijas valstīm uz sev tīkamu galamērķi.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 08.03.2013.
Autors: AGRIS VECKALNIŅŠ