Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Komanda „Kusa-1” trešajā vietā finālā

Redakcija

Autors • 08.03.2013.

Burtu lielums

5. martā CSDD ikgadējā konkursa 6.-8. klases skolēniem – topošajiem mopēdistiem „Gribu būt mobils!" lielajā Latvijas finālā komanda „Kusa-1" izcīnīja trešo vietu.

Komandā startēja komandas kapteinis Matīss Kļaviņš, Monika Baduna, Ainārs Breidaks un Edgars Kalniņš. Kopā ar komandu bija konsultējošais skolotājs Agris Sārs.
CSDD konkursa „Gribu būt mobils!" finālā uzvarēja Rīgas Doma kora skolas komanda „Spriganais tupeļmotors", izcīnot 68,2 punktus no 81,5 iespējamajiem. Otrā vieta – Jēkabpils Valsts ģimnāzijas komandai „Šaursliežu dzelzceļš" ar 63,2 punktiem, bet trešajā vietā – Kusas pamatskolas komanda „Kusa-1" ar 57 punktiem. Pirmās vietas ieguvēji balvā saņēma izglītojošu ekskursiju uz zinātnes parku „Tom Tits Experiment" Zviedrijā. Savukārt otrās un trešās vietas komandas saņēma dāvanu karti pašu plānotai ekskursijai pa Baltijas valstīm uz sev tīkamu galamērķi.

Plašāk lasiet laikrakstā STARS 08.03.2013.

Autors: AGRIS VECKALNIŅŠ

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px