No 24. līdz 28. septembrim visās Latvijas skolās Drošības nedēļas ietvaros norisināsies akcija „Ko darīt, ja…".
Akcijas laikā skolēni un pedagogi anketas var aizpildīt gan drukātā formātā, gan elektroniski internetā. Tās pieejamas VISC mājas lapā www.visc.gov.lv, kā arī akcijas partneru mājas lapās.
Skolēni tiek lūgti uzdot jautājumus gan par drošību un veselību, gan par sadzīvi, gan par savstarpējām attiecībām skolā. Arī skolu pedagogi aicināti iesūtīt savus jautājumus gan par skolas vidi, gan par drošību un būtiskākajiem ceļu satiksmes negadījumu riskiem skolas apkārtnē un faktoriem, kuri viņu vērtējumā rada lielāko bīstamību satiksmes drošībai ap skolu.
Jautājumi tiks apkopoti un sistematizēti, lai sadarbībā ar Latvijas labākajiem ekspertiem drošības un veselības jautājumos sagatavotu informatīvo materiālu skolām. Tāpēc īpaši tiek gaidīti arī pedagogu jautājumi, kas saistīti ar drošības un veselības jautājumiem klasē un skolā, lai materiālā varētu ietvert informāciju par tēmām, kas aktuālas skolotāju ikdienas darbā.
Autore: BAIBA MIGLONE