Pensionāru klubiņš "Pīlādzītis" 23. oktobrī pulksten 15 ciemosies kafejnīcā "Stūrītis", kas atrodas Tirgus ielā 4.
Tā kā nevalstisko organizāciju rīkotajos jaukajos Ražas svētkos mūs visus cienāja ar kartupeļu pankūkām, mums sagribējās nogaršot arī cita veida un sastāva pankūkas. Zinot, ka darbojas kafejnīca "Stūrītis", kur cep visdažādākās pankūkas, radās doma aicināt klubiņa "Pīlādzītis" draugus būt kopā, mieloties ar pankūkām un tēju. Būs arī jaukas sarunas ar kafejnīcas vadītāju gan par pankūkām, gan dažādām tējām. Mūsu pasākumu apciemot ir apsolījies arī Oļģerts Skuja, gan iepazīstinot ar savu dzeju, gan arī mūs visus "nobildējot".
Uz šo pasākumu dalības maksa ir Ls 1, jo pankūkas par brīvu mums neviens neceps un uz galda neliks…
Atnāciet, būs jauki!
Autore: MARIJA LAPSIŅA,
klubiņa "Pīlādzītis" vadītāja