28. decembrī pulksten 10 Madonas pensionētie ļaudis aicināti uz ikmēneša tikšanos klubā „Pie kamīna".
Šoreiz gan tikšanās būs īpaša, jo tiks svinēta 25 gadu jubileja, kopš Madonas bērnu un jauniešu centra (BJC) paspārnē darbojas klubs pilsētas pensionāriem.
Koncerti, skolēnu apsveikumi, tikšanās ar apkārtnes personībām, stāsti par ceļojumiem, ekskursijas – tā pāris vārdos var iezīmēt virzienus, kuros klubiņš sevi ir apliecinājis.
– Šoreiz sanāksim Madonas bērnu un jauniešu centra „Kubs" telpās, – svētku dienu iezīmē Madonas BJC skolotāja Vineta Blumberga (attēlā). – Vispirms kopīgi veidosim gleznu, fotografēsimies un skatīsim atmiņu prezentāciju par aizvadītajiem gadiem. Pulksten 11 mums pievienosies ciemiņi – būs viesi gan no novada pašvaldības, gan Madonas BJC bijušajiem darbiniekiem. Jubilejas gaisotnē izskanēs neliels koncerts, kurā muzicēs skolotājas Daces Sinātes vadītā pulciņa audzēkņi, Edmunds Vestmanis, ar improvizāciju aizraus Dace Dzilna. Būs arī pārsteigumi un kopīga jubilejas kūka.
Uz jautājumu, cik cilvēku kluba „Pie kamīna" aktivitātes apmeklē, saņēmu atbildi, ka interesentu ir daudz – vairāk nekā piecdesmit dalībnieku.
22.12.2017.