Pilsētas pensionāru klubs „Pie kamīna", kas darbojas Madonas bērnu un jauniešu centra paspārnē, 29. novembrī atskatīsies uz aizvadītajiem 20 gadiem.
Pasākums notiks multifunkcionālajā jaunatnes iniciatīvu centrā „Kubs" Raiņa ielā 12 (ieeja no pagalma). Kā laikrakstu informē kluba vadītāja Līga Grāvīte, no pulksten 13 līdz 14 iecerēta „Darbošanās stunda", no pulksten 14 līdz 15 – „Atmiņu un vēlējumu stunda", no pulksten 15 – „Sarunu stunda". Uz pasākumu tiek gaidīti visi kluba dalībnieki.
– Vispirms darbosimies dažādās stacijās, – aktivitāti atšifrē Līga Grāvīte. – Pie Ērikas Tropas kluba dalībnieki gatavos konfekšu pušķus, pie Ināras Meikališas īstenos vēlējumu pierakstu, pie Indras Veipas notiks fotografēšanās stacija, pie Karīnas Ravinskas – sniegpārslu veidošanas darbnīca, pie Māra Karlsona – vilciņu darināšanas stacija.
Pēc tam kluba dalībnieki noskatīsies prezentāciju, kas stāsta par piedzīvoto 20 kluba „Pie kamīna" gados. Apskatīsim foto liecības, būs skanīgs priekšnesums Madonas bērnu un jauniešu centra pedagogu un audzēkņu sniegumā. Noslēgumā visiem dziedās un spēlēs Edmunds Vestmanis, cienāsimies ar kūku un kliņģeri.
Autore: INESE ELSIŅA