Tuvojas oktobra pēdējā piektdiena, kad pēc vasaras brīvlaika kopā pulcēsies kluba „Pie kamīna" dalībnieki.
Kā laikrakstu informē Madonas bērnu un jauniešu centra metodiķe Līga Grāvīte, šoreiz senioriem iecerēta tikšanās Madonas pilsētas 1. vidusskolā. Tā kā Madonas novada pašvaldības izglītības programmu projektu konkursā atbalstu guvis Madonas pilsētas 1. vidusskolas projekts „Paaudze paaudzei", klubiņa dalībnieki tiek ielūgti uz tikšanos ar šīs skolas Madonas jauniešiem.
26. oktobrī pulksten 13 visi aicināti pulcēties pie Madonas pilsētas 1. vidusskolas.
Autore: INESE ELSIŅA