Piektdien, 29. janvārī, pulksten 13 Madonas bērnu un jauniešu centrā aicināti pulcēties pilsētas pensionētie ļaudis, lai pavadītu laiku ikmēneša tikšanās klubā „Pie kamīna".
Pasākuma organizatore Līga Grāvīte no Madonas BJC pastāstīja, ka šoreiz visus klātesošos gaida neliels koncerts, kurā muzicēs Madonas bērnu un jauniešu centra skolotājs Edmunds Vestmanis. Otrajā daļā noritēs tikšanās ar veterinārārsti Rudīti Ozoliņu, kas pastāstīs par mājdzīvnieku turēšanas priekšnoteikumiem un to kopšanu. Tiks gaidīti arī klātesošo jautājumi.
Autore: INESE ELSIŅA