31. martā pulksten 11 Madonas bērnu un jauniešu centrā aicināti tikties kluba „Pie kamīna" pensionētie ļaudis.
Atbilstoši pavasarim, klubiņā paredzēta pamatīga rosīšanās.
Seniori piedalīsies Lielās talkas konkursā pašvaldībām „Latvijai būt zaļai!". Talkas mērķis ir veikt talku cilvēku domāšanā; ikdienas paradumos; cilvēku atbildības, apziņas, attieksmes mainīšanā pret vidi. Tāpēc kopīgiem spēkiem centīsimies panākt, lai Latvija būtu zaļāka.
Tikšanās pirmajā daļā notiks lekcija „Zaļā dzīvesziņa", ko vadīs Teiču dabas fonda vadītājs Juris Jātnieks. Attīstīsim spēju izprast cilvēka dzīves vidi un savu vietu dabā. Otrajā daļā darbosimies praktiski. Vispirms talkosim mājās. Savos skapjos atradīsim nederīgas zeķes un zeķbikses, lai kopā ar vides gidi Inesi Mailīti izgatavotu krāsainus, interesantus četrstūrus, kuri lieliski iederēsies un papildinās mūsu mājas vai dzīvokļa interjeru. Krāsainos plastmasas maisus un maisiņus, kuri sakrājušies mājās, neizmetot tos ārā, lietderīgi izmantosim otrreiz. Uz velosipēda riteņa, kurš pārtapis par rokdarbu rāmi, ikviens, ļaujoties savai radošajai fantāzijai, varēs piedalīties kopīgā paklāja izgatavošanā.