27. aprīlī pulksten 10 Madonas bērnu un jauniešu centrā aicināti tikties pilsētas pensionētie ļaudis.
Tā būs ikmēneša tikšanās klubā „Pie kamīna", ko koordinē Vineta Blumberga. Organizatore stāsta, ka pēc tikšanās ar Dzintru Stradiņu un viņas stāstījumu par Šrilanku seniori ar lielu prieku gaida vēl kādu stāstījumu. Šoreiz iespaidi būs par saulaino Gruziju. Kopā ar Kasparu Udrasu abi Madonas novada pašvaldības delegācijas sastāvā apmeklēja sadarbības partnerus Gruzijā.
18.04.2017.