29. decembrī pulksten 18.30 Madonas kultūras namā notiks katoļu draudzes un Alfa kursa bijušo un esošo dalībnieku Vecgada balle.
Alfa kursos piedalās ne tikai katoļi, nereti arī luterāņi vai pat nekristīti cilvēki.
– Uz Vecgada balli gaidām arī tos, kas Alfa kursu ir izgājuši, attālinājušies, aizbraukuši dzīvot kur citur, bet šī ziņa viņus ir sasniegusi, – uzsver draudzes pārstāvis Aivars Zariņš. – Visi ir laipni aicināti!
Pasākuma gaitā prāvests Rihards Rasnacis teiks uzrunu, būs stāstījums par to, kas gada laikā ir paveikts, kādi projekti aizsākti, ko draudze dara.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 22.12.2011.
Autore: INESE ELSIŅA