Tā atzīst mūsu kādreizējais kolēģis Indulis Kažociņš, kas 26. novembrī atzīmēja 85 gadu jubileju.
Dzimšanas dienā jubilārs bija patīkami pārsteigts, sagaidot Madonas novada domes deputāti Jeuženiju Adamoviču, kas pašvaldības vārdā sveica Induli Kažociņu nozīmīgajā 85 gadu jubilejā. Vēlot labu veselību, dzīvesprieku un možumu, arī mēs, kolēģi no laikraksta "Stars", ciemojāmies pie jubilāra mājās. Nu jau pagājuši 25 gadi, kopš Indulis Kažociņš ir pensionārs. Brīvs no rakstu darbiem, viņš, kā pats atzīst, vairs neraksta ne rindas, bet regulāri seko līdzi tam, par ko vēstī citi gan avīzē "Stars", gan "Neatkarīgajā", novērtē, ka ir ļoti daudz informācijas, ja salīdzina ar to avīzes apjomu, kāds bija agrāk. Aizraujas ar krustvārdu mīklu minēšanu, ik rītu cenšas vingrot, vadoties pēc pašsajūtas. Vienmēr gaida ciemos meitu Ilzi, kā arī dēla Valda un Birutas meitas Eviju un Zandu, priecājas par kādreizējo kolēģu telefona zvaniem un sarunām. Arī mūsu tikšanās laikā Indulis aizrāva ar savu stāstnieka talantu, atminoties dzīves spilgtākos brīžus.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 06.12.2013.
Autore: IVETA ŠMUGĀ
OĻĢERTA SKUJAS foto