– Pie mums tagad ir gluži kā vēlēšanu iecirknī – mazdārziņu saimnieki nāk ar iesniegumiem, pārsvarā visi vēlas, lai zeme jaunajā teritorijas plānojumā tiktu atstāta Aronas pagasta robežās mazdārziņa vajadzībām, – tiekoties sacīja sekretāre Anna Greidiņa.
Viņa kopš pagājušās nedēļas ik dienu pieņem madoniešu iesniegumus, reizēm aiz durvīm pat sastājas rinda. Kaut ir iespēja iesniegumu veidlapas saņemt, aizpildīt un iesniegt Madonas novada domē, daudzi brauc uz Aronas pagasta pārvaldi, lai tiktos personīgi, pie reizes kasē samaksā nekustamā īpašuma nodokli. – Daudzi pārprasa, kāpēc tagad otrreiz jāraksta iesniegums, ja savulaik zeme ir pieprasīta dārzkopības vajadzībām, nevis apbūvei. Visus iesniegumus piereģistrējam dokumentu iesniegšanas sistēmā "Namejs" un pēc tam elektroniski nosūtām uz domi. Tātad visi iesniegumi nonāks Madonas novada pašvaldībā. Turklāt tiem, kas rakstīja iesniegumus brīvā formā ar roku, norādot, ka vēlas saglabāt mazdārziņu teritoriju Aronas pagastā, vajadzēja norādīt arī lietošanas mērķi: mazdārziņu teritorija (L-1) vai savrupmāju apbūves teritorija. Nepietiek uzrakstīt, ka vēlas, lai dārziņš atrastos Aronas pagastā, nevis Madonas pilsētā. Tāpēc visiem, kas rakstīja ar roku, ieteicams to pārrakstīt uz veidlapas. Iesniegumu pieņemšanas termiņš ir pagarināts līdz 25. februārim.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 19.02.2013.
Autore: IVETA ŠMUGĀ
OĻĢERTA SKUJAS foto