Bibliotēku nedēļas ietvaros Madonas novada bibliotēkā ceturtdien, 22. aprīlī, pulksten 17.30 iecerēta tikšanās ar Teiču dabas rezervāta direktoru Juri Jātnieku.
„Norvēģijas piezīmes" uzrunās gan tos, kas paši paviesojušies Norvēģijā, iemīlējuši tās dabu, gan arī tos, kas vēl tikai sapņo turp doties. Šoreiz novada bibliotēkā būs iespēja ieklausīties Jura Jātnieka redzējumā par šo neparasto, bet tik pievilcīgo zemi. – Par spīti vulkānam un nelidojošām lidmašīnām atgriešanās ir notikusi, –
komentē bibliotēkas pārstāve Sarmīte Radiņa. – Ar prāmi un mašīnām Juris no Norvēģijas ir mājās un tiksies ar interesentiem.
Autore: INESE ELSIŅA