Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Jaunieši no Norvēģijas

Redakcija

Autors • 12.01.2011.

Burtu lielums

Šodien, 13. janvārī, pulksten 13 Madonā, kinoteātrī „Vidzeme", viesosies kristīgo jauniešu grupa „Reboot" no Norvēģijas.

Kā laikrakstu informē Madonas bērnu un jauniešu centra skolotāja Nadja Niedrīte, uzvedumā ar mūzikas, multimediju, tēlotājmākslas starpniecību jaunieši stāstīs par Evaņģēliju.

12. janvāra vakarā norvēģu jaunieši viesojās Cesvaines vidusskolā. „Reboot" komanda informēja, ka ikviens dalībnieks ir pilna laika kalpotājs organizācijā „Jaunatne ar Misiju". Konkrēti viņi ir septiņu cilvēku komanda, kas ceļo galvenokārt pa Skandināviju, arī Eiropu un Amerikas Savienotajām Valstīm. Jauniešu piedāvātā programma cilvēkus iepazīstina ar Jēzu, „Reboot" evaņģelizācijas veids palīdz kristīgajiem jauniešiem aizsniegt nekristiešu draugus, uzaicināt viņus uz baznīcu.

Autore: INESE ELSIŅA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px