Šodien, 13. janvārī, pulksten 13 Madonā, kinoteātrī „Vidzeme", viesosies kristīgo jauniešu grupa „Reboot" no Norvēģijas.
Kā laikrakstu informē Madonas bērnu un jauniešu centra skolotāja Nadja Niedrīte, uzvedumā ar mūzikas, multimediju, tēlotājmākslas starpniecību jaunieši stāstīs par Evaņģēliju.
12. janvāra vakarā norvēģu jaunieši viesojās Cesvaines vidusskolā. „Reboot" komanda informēja, ka ikviens dalībnieks ir pilna laika kalpotājs organizācijā „Jaunatne ar Misiju". Konkrēti viņi ir septiņu cilvēku komanda, kas ceļo galvenokārt pa Skandināviju, arī Eiropu un Amerikas Savienotajām Valstīm. Jauniešu piedāvātā programma cilvēkus iepazīstina ar Jēzu, „Reboot" evaņģelizācijas veids palīdz kristīgajiem jauniešiem aizsniegt nekristiešu draugus, uzaicināt viņus uz baznīcu.
Autore: INESE ELSIŅA