30. oktobrī Ļaudonas jauniešu iniciatīvu centrā „Acs" notika seminārs cilvēkiem, kas novados strādā ar jauniešiem.
Seminārā pulcējās jaunatnes darbinieki no Praulienas (Sarmīte Lazdiņa), Kalsnavas (Linda Ūdre), Madonas (Gunita Kļaviņa, Nadja Niedrīte, Agija Vāgnere, Irēna Skudra-Kluša), Bērzaunes (Anita Aizstrauta) un Ļaudonas (Biruta Calmāne).
Ciemiņus sirsnīgi uzņēma Ļaudonas jauniešu iniciatīvu centra (JIC) vadītāja Biruta Calmāne – izrādot centra telpas un daloties pieredzē par aktivitātēm, kas tiek organizētas JIC „Acs".
Pie tējas tases jaunatnes darbinieki pārrunāja aktualitātes jaunatnes darbā valstī, novados un pagastos. Bērzaunes JIC „Rīts" vadītāja Anita Aizstrauta pastāstīja par iegūto pieredzi seminārā Igaunijā. JIC vadītājas vēstīja par jaunumiem savu centru darbībā.
Par iecerēm Madonas novada jaunatnes darbā klātesošos informēja Madonas bērnu un jauniešu centra direktore Gunita Kļaviņa.
Viņa aicināja aktīvai darbībai jaunatnes lietu komisijā gan pašas JIC darbinieces, gan deleģēt aktīvus jauniešus no saviem pagastiem. Semināra dalībniekiem bija iespēja apmeklēt arī Ļaudonas pirmsskolas vecuma bērnu centru un pasākuma noslēgumā piedalīties Birutas Calmānes organizētajā erudītu konkursā. Semināra noslēgumā nolēmām nākamo pieredzes apmaiņas sanāksmi organizēt janvārī Praulienas JIC.
Autore: NADJA NIEDRĪTE