Kopš 2012. gada 15. marta SIA „Latvijas propāna gāze" piedāvā veikt norēķinus, izmantojot izlīdzināto maksājumu, „Staru" informē SIA „Latvijas propāna gāze" Vidzemes RP komercmenedžere Dace Mamedova.
Viņa uzsver, ka izlīdzinātais maksājums jau otro gadu tiek piedāvāts tiem klientiem, kas norēķinus ar SIA „Latvijas propāna gāze" veic bez starpniekiem – daudzdzīvokļu māju apsaimniekotājiem. Tādu māju Madonā nav daudz, jo lielākā daļa daudzdzīvokļu māju iedzīvotāju par patērēto gāzi maksā SIA „Madonas namsaimnieks".
– Arī tie, kas par gāzi norēķinās, izmantojot internetbanku, var nevadīties pēc saņemtajām kvītīm, bet, tāpat kā līdz šim, maksāt par reālo patēriņu, – norāda Dace Mamedova.
SIA „Latvijas propāna gāze" piedāvāto jauno norēķinu kārtību – izlīdzināto maksājumu – Madonā izmanto vairākās mājās, kuras apsaimnieko SIA „Madonas siltums", kā arī tās, kur ir izveidotas dzīvokļu apsaimniekošanas biedrības.
– Mūsu mājā lielai daļai iedzīvotāju ir elektriskā plīts, bet daļa ir jau saņēmusi SIA „Latvijas propāna gāze" vēstuli ar jaunām šā gada maksājuma kvītīm. Ja kāds ko nesaprot, kopā mēģinām rast skaidrību. Galvenais, kas būtu jāievēro, – katru gadu uzņēmuma norādītajā laikā vajadzētu iesniegt skaitītāja rādījumus, lai precīzāk tiktu noteikts izlīdzinātais maksājums nākamajam gadam un nevajadzētu maksāt lielāku summu, nekā ir reālais gāzes patēriņš, īpaši tiem, kam tas ir mazs, – atzīst mājas Gaujas ielā 28 pārvaldniece Jeuženija Adamoviča.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 08.02.2013.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA