Aizritējusi gadskārtējā tūrisma izstāde "Balttour 2014", kas no 7. līdz 9. februārim notika Rīgā, izstāžu centrā "Ķīpsala".
Mūsu novada tūrisma piedāvājums izstādē tika reklamēts Vidzemes augstienes stendā, kur bija apvienojušies pieci novadi – Madonas, Cesvaines, Ērgļu, Jaunpiebalgas un Vecpiebalgas novads.
Izstādes laikā hallē "Apceļo Latviju!" Vidzemes augstienes stendā strādāja Madonas novada pašvaldības uzņēmējdarbības un tūrisma attīstības nodaļas tūrisma darba organizatore Sanita Soma un Kalsnavas arborētuma informācijas centra vadītāja Sarmīte Rukmane.
Vidzemes augstienes stends pievērsa interesentu uzmanību šīs vasaras ceļotāju akcijai "Apceļo Vidzemes augstieni 2014!".
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 12.02.2014.
Autore: IVETA ŠMUGĀ
SARMĪTES RUKMANES foto