Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

J. Norviļa Madonas mūzikas skolā

Redakcija

Autors • 05.09.2012.

J. Norviļa Madonas mūzikas skolā
Burtu lielums

Pirmā skolas diena Jāņa Norviļa Madonas mūzikas skolas audzēkņiem, viņu vecākiem un skolotājiem allaž izcēlusies ar saturisku piepildījumu.

Šoreiz 3. septembra pēcpusdienā, atklājot jauno mācību gadu, uz Madonas kultūras nama skatuves vispirms kāpa skolas pedagogi, lai auditoriju pārsteigtu ar kora dziesmas izpildījumu. Kā komentēja skolas direktors Mārtiņš Bergs, bijām liecinieki kādas tradīcijas aizsākumam, jo izskanēja viena no skaistākajām Jāņa Norviļa dziesmām „Balsis". – Šoreiz tā skanēja pusmēģinājuma atmosfērā, jo tika samēģināta vien reizi, – neslēpa Mārtiņš Bergs. – Tā kā skola nes Jāņa Norviļa vārdu, nolēmām, ka skolai nepieciešama himna, un šī dziesma ir ļoti piemērota himnas statusam.
Direktors pieļāva, ka jau nākamajā gadā skolotāja Ija Voiniča būs uzrakstījusi vienbalsīgu vai divbalsīgu šīs dziesmas variantu, un to iestudēs skolas koris, un visi skolas audzēkņi dziesmu apgūs teorijas stundās. „Domāju, ka nākamā gada 1. septembrī uz skatuves stāvēs apmēram 300 cilvēku – gan skolotāji, gan audzēkņi – un kopīgi izpildīs skolas himnu."


Plašāk lasiet laikrakstā STARS 05.09.2012.

Autore: INESE ELSIŅA

AUTORES foto

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px