10. novembrī pulksten 15 Madonas novadpētniecības un mākslas muzejā tiks atklāta „garšīga" izstāde „Kulinārais mantojums, tradīcijas un godu saimnieces novadā".
Kā uzsver muzeja pārstāve Natālija Seļma, izstādes mērķis ir iepazīstināt apmeklētājus ar Madonas novada tradicionālajiem ēdieniem un to gatavošanas paņēmieniem. Visos laikos kulinārija ir rosinājusi īpašu interesi. Laika gaitā katrai tautai izveidojušās savas tradīcijas un ēšanas paradumi, izstrādāti oriģināli ēdienu pagatavošanas un pasniegšanas paņēmieni. Izstādē varēs iepazīties ar maizes cepšanas, alus brūvēšanas un piena pārstrādes procesiem, novada ēšanas paražām, svētku mielastiem, populārākajām senajām receptēm, virtuves un galda piederumiem, fotogrāfijām par mājturības kursiem un to dalībniecēm, kā arī apskatīt novada godu saimniecēm dāvinātās medaļas, priekšautus un piemiņai sakrātas galda kartes.
08.11.2017.