Šopavasar mūsu sabiedrība kļuvusi par 34 muzikāli izglītotiem cilvēkiem bagātāka. J. Norviļa Madonas mūzikas skolas absolventi veidos daļiņu no muzikāli izglītotās inteliģences.
Mūzika – tā ir milzīga vērtība. Ne velti agrāko aristokrātu ģimenēs lielu uzmanību veltīja muzikālajai izglītībai. Domāju, tā nebija tikai kaprīze vien, mūzikas harmonizējošais spēks tika apzināts jau tajos laikos. Skaistas, harmoniskas mūzikas ietekmē pat ūdens kristāli spēj mainīties, veidojot brīnumainas formas.
Šogad pirmo reizi mūzikas skolas izlaidumu vēsturē bija tik kupli pārstāvēta pūšaminstrumentu nodaļa –
22 absolventi. Starp tiem – divas teicamnieces un izcilnieces, abas skolotāja Andreja Cepīša audzēknes: saksofoniste Ilze Leve un klarnetiste Sandija Veipa. Abām absolventēm mūzikas skolā ir otrais izlaidums, meitenes iepriekš apguva klavierspēles programmu pie skolotājas Līgas Cepītes.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 04.06.2013.
INGRĪDA GAILĪTE,
direktora vietniece mācību darbā
AGRA VECKALNIŅA foto