No 9. līdz 14. oktobrim Madonas novada izglītības iestāžu direktori, viņu vietnieki un metodisko apvienību vadītāji pabija tradicionālajā izglītojošajā braucienā ārzemēs.
Šoreiz 40 cilvēku liela grupa devās uz Čehiju. – Redzējām Čehijas izglītības pievienoto vērtību – apskatījām izcilus kultūrvēstures pieminekļus un dabas objektus, viesojāmies auto rūpnīcā „Škoda" un Harrahovas stikla manufaktūrā, ieguvām informāciju par turienes izglītības sistēmu, kas ir ļoti līdzīga mūsējai, – komentē Madonas novada domes izglītības nodaļas vadītāja Solvita Seržāne. – Pieredzes apmaiņā devāmies par saviem līdzekļiem un tradicionāli – ar firmu „Ripo" no Varakļāniem, piesaistot arī Čehijas gidus.
Autore: INESE ELSIŅA